Näitan kõiki 12 tulemust

Valguskett
Valguskett seostub esimesena arvatavasti rahuliku pühadeajaga, mil tänavaid kaunistavad ja valgustavad erinevad tulukesed. Valgusketid on ka lahutamatuks osaks kaunistamaks jõulupuud ning samuti dekoreeritakse nendega pühade meeleolu loomiseks hoovis olevaid puid ja põõsaid.  Tihtipeale pakitakse kett peale jõule kokku ja jäetakse uut aastat ootama. Tegelikkuses aga sobib valguskett suurepäraselt aastaringseks kasutamiseks.
Kuhu sobib valguskett?
Kette võib paigaldada nii sisetingimustesse loomaks hubast õhustikku, kui ka välitingimustesse – dekoreerida näiteks aedu, trepikäsipuid või riputada neid puudele. Lisavalgustus ei ole mitte ainult funktsionaalne, tuues õrna lisavalgust, vaid valgusketti saab kasutada ka mõne erilise ala eraldamiseks. Riputades tulukesed telgi või ruumi lakke, saab jätta mulje, nagu üritus toimuks kauni tähistaeva all.

Valgusketti kasutatakse erinevate ruumide ja alade kaunistamiseks ning valgustamiseks – alates isikliku kodu siseruumides ja hoovides lõpetades toidufestivalide, laatade, kontserdite ja muude suurüritustega.

Näiteks suvel perega korraldada üks mõnus filmiõhtu ja siduda värviliste LED-pirnidega valguskett väliprojektoriga. See loob laheda õhkkonna, mis pakub elevust ka pere pisematele.

Väliköögis võib edukalt tavalise valgustuse asemel kasutada ka valguskette ning söögiala muuta nendega hetkega hubasemaks ja romantilisemaks.

Valgustuse paigutamine puudele ja taimedele on suurepärane viis nende esiletõstmiseks ning efektide ja varjude loomiseks.

Lisaks sellele ei pea valguskett olema vaid välidekoratsiooniks, väga edukalt saab valgusketi paigaldada ka näiteks voodipeatsisse, trepikäsipuudele, kamina kohale – võimalusi on lõpmatult.

Samuti on valgusketid ideaalseks valikuks paljudele erilistele sündmusteks, näiteks pulmadesse ning eriti hästi sobivad need vintage või retrohõngulisse pulma.
Valguskettide valik
Meie valikus on erinevas pikkuses nii värvilisi kui ka valge valgusega kette. Valguskette saab ka jätkata ühenduste abiga ning nii saab koostada täpselt enda jaoks sobiva pikkuse vahemikus 7-100 meetrit. Valgusketid on energiasäästlike LED pirnidega ning ilmastikukindlad.
Jätkatava valgusketi eelised
Jätkataval ketil on suur eelis ühes tükis valgusketi ees, sest jätkatavat valguketti saab kasutada ka 10m pikkuste osadena erinevates kohtades.Samuti on võimalik ühendada seda ka näiteks 10m valgusketiga ja kasutada seda nii 30m ketina kui ka eraldi 20m ja 10m ketina.

Jätkukohad erinevad tavalistest suurtest voolupistikust olles väikesed ja diskreetsed. Kaks valgusketti omavahel ühendades jääb jätkukoht praktiliselt märkamatuks. Valguskette on võimalik jätkata omavahel 7m sammudega ja tänu sellele on võimalik saavutada pikkus kuni 100m.
Pakume rendiks valguskette suurusega:

Valgusketi rent 7m
Valgusketi rent 10m
Valgusketi rent 14m
Valguskett rent 20m
Valgusketi  rent 30m
Valgusketi rent 35m
Valgusketi rent 42m
Valgusketi  rent 50m
Valgusketi  rent 100m

Valguskette saab osta SIIT