Näitan kõiki 11 tulemust

Soojuskiirgur
Soojuskiirgur muudab jahedad suveõhtud soojaks ja hubaseks, tänu millele saab pikemalt õues õhtuid nautida ka jahedamatel ilmadel. Eestis on ilmad heitlikud ning ka suvised õhtud on  jahedad, rääkimata talvest – seega on gaasisoojendid ja soojuskiirgurid tänuväärt lisa, mida oma ürituse tarbeks rentida, et kindlustada oma seltskonnale mõnus soe õhtu.

Meilt saab rentida erinevat tüüpi soojuskiirgureid, infrapunakiirgureid ja gaasisoojendeid.
Gaasisoojenditele müüme eraldi gaasi:

5kg gaas
11kg gaas

Soojuskiirgureid on võimalik osta SIIT
Kus kasutada soojuskiirgureid?
Soojuskiirgurid  on soodne ja efektiivne viis soojendamaks erinevaid telke – peotelgid, moodultelgid, easy-upid ja lisaks sooja andmisele on need ka suurepärased dekoratsiooni elemendid restoranide ja kohvikute terrassidele.

Dekoratiivne gaasisisoojendi ehk püramiidikujuline soojendi annab sooja ja lisaks sellele loob mõnusa hubase meeleolu. Klaastorus põlev tuleleek on ohutu ja annab nii valgust kui sooja.  Seega sobivad need ideaalselt välistingimustes olevatesse kohvikutesse, restoranide terrassidele, koduterrassidele, grillikodadesse, suvekööki ja erinevatele väliüritustele

Restoranide ja kohvikute terrassidel on eriti populaarsed seenekujulised gaasisoojendid.

Meilt saab rentida justnimelt sellise 12.5kw seene kujulise soojendi ka enda ürituste tarbeks.
Kuidas leida sobiv soojuskiirgur?
Kahtlemata tekib palju küsimusi –  Milline soojuskiirgur sobib siseruumi, milline õue? Kui mitut soojendit vaja oleks? Kas ma saan ise nende paigaldamise ja tööle panekuga hakkama? Kas soojendid on üldse turvalised?

Neile ja kõigile muudele küsimustele vastame meeleldi. Võta julgelt meiega ühendust ning aitame leida teile parima valiku – nii on kindel, et külalised saavad täiel rinnal üritust nautida ja ei pea lõdisema.

Soojuskiirgureid saab osta SIIT