Näitan kõiki 17 tulemust

Kuhu sobib peotelk?

Peotelk sobib ideaalselt ükskõik millisele väliüritusele.  Telk kaitseb külalisi nii kuuma päikese kui ka tuulise ja vihmase ilma eest. Pulmad, firma suvepäevad, kontsert, eriline pop-up restoran, suguvõsa kokkutulek või ükskõik milline suurem üritus – peotelk on alati kindlaim valik!

Meie valikus olevad peotelgid võimaldavad korraldada väiksema seltskonnaga aiapidudest kuni mitmesaja inimesega üritusteni.

Mida pidada silmas peotelgi valikul?

 • Sündmuse suurus
 • Külaliste arv
 • Muu peoinventari valik
 • Mis tegevus telgis toimub – kas ainult laudade ääres istumine või ka bändile lava, tantsuplats jne
 • Kuhu pinnasele peotelk tuleb

Kui te ei ole kindlad, millist peotelki vajate, julgelt küsige ning aitame teid valikuga!

Kas peotelki võib kasutada aastaringselt?

Kõik meie peotelgid on ülitugeva terasraamiga ja paksu PVC kattega, tänu millele võib neid julgelt meie kliimas ka aastaringselt kasutada.

PVC materjalist ja PE materjalist peotelgi erinevused:

PVC on UV-kiirguse, tuule ja külma suhtes vastupidavam kui PE, samuti on see vähemtundlikum erinevate temperatuurikõikumiste suhtes.
PVC on ohutum – tuleõnnetuse korral kustub materjal ise ja tõmbab kokku.

Tänu sellele moodustavad meie peotelgid nii vihmase- kui ka päikesepaistelise heitliku ilma puhul ürituste jaoks ideaalse pelgupaiga.

 • Palava ilma ja kuuma päikese korral pakub telk peokülalistele mõnusat jahedat varjualust ning kaitseb otsese päikesevalguse käes oleva toidu riknemist.
 • Ilusa ilmaga on võimalik paigaldada ainult telgi katus, jättes telgi küljed lahtiseks ja luua sellega avar katusealus.
 • Tugeva tuule korral on võimalik seinad paigaldada tuule suuna poole ja nautida tuulevaikset ilma ning vihma korral pakub telk 100% kaitset.

Peotelgi rentimine

Peotelki on võimalik tellida meiepoolse paigalduse ja mahavõtuga. Kui soovite telki ise paigaldada, siis selleks on vaja kahte inimest ning meie omalt poolt anname teile kaasa piltidega eestikeelse paigaldusjuhendi.

Kui suure peotelgi peaksin rentima?

Peotelkidel on võimalus valida kas soovid kasutada telki seintega või ilma. Telgi külgseinasid saab iga 2m kaupa eest ära võtta ja otsaseinad vastavalt siis 4m, 5m või 6m kaupa. Seinad on väga lihtsasti eemaldatavad ning ilusa ilma korral ei pea neid telgile üldse paigaldama.

Peotelke saab osta SIIT

Suuremate sündmuste korral on peotelkide kõrval heaks alternatiivlahenduseks moodultelgid. Telgi laius on fikseeritud, aga pikkuse saab klient ise valida.

Enda valitud suurusega telke on võimalik koostada kolme erineva mooduli suurusega:

 • Moodultelk 6m – koosneb 6m laiustest ja 3m pikkustest moodulitest
 • Moodultelk 10m – koosneb 10m laiustest ja 3m pikkustest moodulitest
 • Moodultelk 15m – koosneb 15m laiustest ja 3m pikkustest moodulitest

Kõikide moodultelkide seinasid on võimalik avada individuaalselt ning soovi korral ei ole vaja üldse seinasid telgile paigaldada.

Samuti pakume rendiks efektseid tähekujulisi telke: