Näitan kõiki 8 tulemust

Easy up telgid

Easy Up telgid sobivad absoluutselt igale poole, kus on vaja väiksemat katusealust ja seinasid. Näiteks erinevatele messidele ja laatadele, aiapeole,  väliüritustele (näiteks kontserdid) ja isegi välimullivanni kohale, et vannis mõnulejaid halva ilma või liigse päikesekuumuse eest kaitsta.

Easy Up telk on ülimalt tugeva alumiiniumist raamiga ja metallist liigenditega, mis tagab stabiilsuse ja vastupidavuse ka tugeva tuule korral. Kattematerjal on 100% vihma- ja tuulekindel.

Telkide seinad on eemaldatavad, mis tähendab, et soovi korral saab kasutada vaid katuseosa või paigaldada parema ligipääsu tagamiseks kolme seina asemel hoopis kaks seina.

Telki on võimaldik paigaldada nii kivisele pinnale, murule kui ka siseruumidesse.

Easy Up telgi eelised

  • Ülitugev raam

Vastupidav kuusnurksest anodeeritud alumiiniumist tugev raam peab igale ilmastikuolule vastu.

  • Metallist liigendid

Kõik meie valikus olevad telgid on metallist liigenditega, tänu millele on telk kordades vastupidavam kui plastikust või nailonist liigenditega telgid.

  • Kvaliteetne ja vastupidav kattematerjal

Telgi kattematerjal on ülimalt kvaliteetne ja vastupidav olles 100% vihma ja tuulekindel. Katte väliskülg on kaetud kvaliteetse riidega ja sisekülg paksu PVC kihiga.

  • Metallraskused telgi püsivuseks

Telgi asfaldil või muul kõva pinnasel kasutamise korral anname kaasa metallraskused, et kindlustada telgi kindel paigalpüsivus.

  • Kiire paigaldus

Easy up ehk Pop up telgi nimetus viitab kiirele ja muretule paigaldusele – telgi saab paigaldada vaid mõne minutiga.

Easy Up telke on võimalik osta SIIT