Näitan kõiki 9 tulemust

Autotelgid

Autotelgid on väga populaarne lahendus majaomanike seas, eriti kui krundil on iga ruutmeeter arvel ning ei soovita püsivat kuuri või garaaži ehitada.
Telgid on tavaliselt väiksema suurusega ja mahuvad ilusti tagaaeda. Neid kasutatakse erinevate haljastustarbete ja seadmete hoiustamiseks ning püsiva garaaži puudumisel on see suurepärane kaasaskantav lahendus auto, mootorratta, paadi või haagissuvila hoiustamiseks.

Autotelgi eelised

Autotelk pakub teie sõidukile varjualust nii lühi- kui ka pikaajaliselt. Lumi, vihm, pori ja kahjulikud UV-kiired – tänu telgile ei pea te nende pärast muretsema.

Kui teie sõidukile sajab lund, on see midagi enamat kui tüütu auto lumest puhastamine, millega peate võitlema. Tugeva lumesaju korral võib lume kaal põhjustada klaasi pragunemist ning niiskus roosteprobleeme. Samuti võib talvisel ajal teedele puisatud sool põhjustada korrosiooni, mis kahjustab autot pöördumatult.

Auto pidevas päikesevalguse käes hoidmine võib põhjustada probleeme teie sõiduki välisilmes ja sisemuses. Sõiduvahendi kuuma kätte jätmine tähendab kuni 145 kraadist siseõhu temperatuuri, mis võib põhjustada armatuurlaua pleekimist ja sõiduki elektrikomponentide kahjustamist.

Meie valikus on autotelgid suurusega: